Infolinia
i rezerwacja telefoniczna
32 728 30 26

Kontakt

Znajdź Tani Lot z Krakowa Do Sztokholmu

Loty
z Krakowa do Sztokholmu już od 99 zł

Loty Kraków - Sztokholm:

W sezonie letnim jesienno- zimowym 2019/2020 linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Krakowa do Sztokholmu pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Lot trwa niecałe 2 godziny. Połączenie odbywa się w poniedziałki w godz 09:15-23:15,w środy w godz 07:30-09:20, czwartki w godz 10:00-11:50, w piątki w godz 15:45-17:35, oraz w niedziele w godz 09:05-10:55. Loty powrotne także w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i w niedziele. Tanie loty na tej trasie realizowane są na międzynarodowy port lotniczy Sztokholm Skavsta. Jest to jedno z najważniejszych lotnisk, współpracuje głównie z tanimi liniami lotniczymi oddalone od centrum Sztokholmu o około 100km. Komunikacje pomiędzy lotniskiem a miastem Sztokholm zapewnia dobrze rozwinięta sieć autobusów. Sam zarezerwuj bilet Ryanair z Krakowa do Sztokholmu, wybierz datę podróży i rezerwuj bilet lotniczy online lub poprzez infolinie czynna 7 dni w tygodniu.

  1. Wylot Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

    DY 4902 2020-05-26 13:15 Kraków (KRK) 2020-05-26 15:05 Sztokholm (ARN)

    Przylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

    DY 4902 2020-06-02 10:00 Sztokholm (ARN) 2020-06-02 12:45 Kraków (KRK)

    Cena: 433 PLN

  2. Wylot Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

    DY 4902 2020-05-22 20:20 Kraków (KRK) 2020-05-22 22:10 Sztokholm (ARN)

    Przylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

    DY 4902 2020-06-02 10:00 Sztokholm (ARN) 2020-06-02 12:45 Kraków (KRK)

    Cena: 457 PLN

  3. Wylot Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

    DY 4902 2020-05-26 13:15 Kraków (KRK) 2020-05-26 15:05 Sztokholm (ARN)

    Przylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

    DY 4902 2020-06-01 09:45 Sztokholm (ARN) 2020-06-01 12:30 Kraków (KRK)

    Cena: 467 PLN

  4. Wylot Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

    SK 1800 2020-05-28 23:15 Kraków (KRK) 2020-05-29 01:10 Sztokholm (ARN)

    Przylot Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

    SK 1800 2020-06-02 10:00 Sztokholm (ARN) 2020-06-02 12:45 Kraków (KRK)

    Cena: 480 PLN

Alert cenowy

Skorzystaj z najlepszych promocji na loty z Krakowa do Sztokholmu